Rzeczywiście 3 najlepsza, 2 dałbym w BW.
pozdrawiam i dziękuję za spełnienie zachcianki ;P
Szukaj
Rzeczywiście 3 najlepsza, 2 dałbym w BW.
pozdrawiam i dziękuję za spełnienie zachcianki ;P
...to jest tylko moje zdanie.
Wszyscy wiedzą, że nie da się czegoś zrobić. Wtedy przychodzi ktoś kto tego nie wie i to robi.
Jak dla mnie dwójeczka do kosza, na jedynce przeszkadza mi cień za modelką a trójeczka rewelka według porzednich fot
Tomek
Nikon DXX + szkiełko+ drugie szkiełko + trzecie... świtełko i jakieś tam klamoty
Skontaktuj się z nami