Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Weronika

  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar m_are_ks
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Wrocław/Poznań
    Posty
    135

    Domyślnie

    Rzeczywiście 3 najlepsza, 2 dałbym w BW.

    pozdrawiam i dziękuję za spełnienie zachcianki ;P
    ...to jest tylko moje zdanie.
    Wszyscy wiedzą, że nie da się czegoś zrobić. Wtedy przychodzi ktoś kto tego nie wie i to robi.

  2. #12

    Domyślnie

    Jak dla mnie dwójeczka do kosza, na jedynce przeszkadza mi cień za modelką a trójeczka rewelka według porzednich fot
    Tomek
    Nikon DXX + szkiełko+ drugie szkiełko + trzecie... świtełko i jakieś tam klamoty

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •