Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Dziwne "coś" na zdjęciach w D40

    Mam problem z moim D40. Ostatnimi czasy jak robię zdjęcia to na podglądzie na LCD'ku najjaśniejsze obiekty (np. słońce, białe lub mocno oświetlone elementy) zmieniają barwę na czarne i z powrotem na białe i tak w cyklu trwającym ok sekundę, jednak na komputerze zdjęcia wyglądają normalnie.

    Może ktoś pomóc?? Nie mam pojęcia co to może być, a nie chcę żeby się okazało za jakiś czas że to jakaś poważna usterka.

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    P.S.

    Aparat jest jeszcze na gwarancji do września, ale czy coś takiego uznają na gwarancję?

  2. #2

    Domyślnie

    wyslij do serwisu, to powazna usterka, powinni usunac w ramach gwarancji

  3. #3

    Domyślnie

    A to nie jest informacja o przepaleniach? Aparat na podglądzie zrobionego zdjęcia pokazuje miejsca przepalone (pola białe), na monitorze na pewno będą świetnie widoczne. Jeśli masz źle skalibrowany monitor przepalenia moga być bardziej lub mniej widoczne

  4. #4

    Domyślnie

    to nie usterka . Ta sygnalizacja ze te fragmenty zdjęcia mogą być przepalone!

  5. #5

    Domyślnie

    proponuje zalozyc ankiete zobaczymy kto ma racje

  6. #6

    Domyślnie

    Włączyłeś opcje żeby podświetlało ci przepalone fragmenty. Przeczytaj instrukcje.
    jackrabbit>> bo jeszcze nie załapie sarkazmu naprawdę wyśle
    Nikon D90 (MBD80) _ N18-105 _ N35/1,8 _ SB900

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suboshi Zobacz posta
    Włączyłeś opcje żeby podświetlało ci przepalone fragmenty. Przeczytaj instrukcje.
    jackrabbit>> bo jeszcze nie załapie sarkazmu naprawdę wyśle
    ja kiedys wyslalem, czemu on ma miec lepiej?

  8. #8

    Domyślnie

    A ile ja się kiedyś na kombinowałem jak włączyłem przez pomyłkę wyświetlanie zdjęć w formie kalendarza
    Każdy się kiedyś musi nauczyć
    Nikon D90 (MBD80) _ N18-105 _ N35/1,8 _ SB900

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suboshi Zobacz posta
    A ile ja się kiedyś na kombinowałem jak włączyłem przez pomyłkę wyświetlanie zdjęć w formie kalendarza
    Każdy się kiedyś musi nauczyć
    ha to ja kiedys przestawilem aparat z zielonego trybu na jakis inny i tez za cholere nie wiedzialem o co chodzi

  10. #10

    Domyślnie

    kursorem w górę,i wróci do normy ,przy funkcji przeglądania zdjęć.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •