Mam w drukarce Epson px650 zamontowany ciss z kartidzami , które resetuja się przez wyjęcie .
Wszystko fajnie ale podczas wymiany wysówa mi kartke w płowie druku . czy istnieje sposób ,zeby kontynuował po wymianie kartridza . bo szlaknie trafi jak drukuje. pozdro. przy 6 kartridzach moze irytować. pozdro
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami