Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie problem z cissem

    Mam w drukarce Epson px650 zamontowany ciss z kartidzami , które resetuja się przez wyjęcie .
    Wszystko fajnie ale podczas wymiany wysówa mi kartke w płowie druku . czy istnieje sposób ,zeby kontynuował po wymianie kartridza . bo szlaknie trafi jak drukuje. pozdro. przy 6 kartridzach moze irytować. pozdro
    ___________________________
    D300s.24-70 2.8N sb800/900 . 35 1,8N 18-200S 16/8 LEXAR

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety nie ma takiej możliwości. Jedyna opcja, to kontrolować "ilość" tuszu w kardridżu przy wydrukach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •