witam
Jaki jest maksymalny rozmiar karty prawidłowo rozpoznawany przez d50. Gdzies przeczytałem , że ktoś uzywał 4 Gb i wszystko było ok, tylko formatować sie nie dało jej w aparacie. Proszę o informację bo chciałbym chyba kupić 4 Gb. Co warto kupic a co napewno omijać z daleka ?. Dodam iz tej karty chciałby zamienie używac z moim PDA Dell x51v (ale to juz mam nadzieje szczegół).
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami