Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 111
  1. #11

    Domyślnie

    jak dla mnie 1
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki. A tu TRiX400, skan z negatywu:

    4.

    Ostatnio edytowane przez Kraftsman ; 19-08-2010 o 01:02

  3. #13

    Domyślnie

    4 znośna. Denerwujące "drganie" prążków oraz ostrość całości (w niektórych miejscach razi, jak np. jasna "otoczka" na okularach). Niedokładnie centralny kadr wydaje się być błędem. Ale jako taka albumówka "z jajem" całkiem w porządku.

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki za ten komentarz. Jeszcze tylko poproszę o wyjaśnienie tematu "drgania prążków", bo przyznam, że nie do końca go "czuję".

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    Dzięki za ten komentarz. Jeszcze tylko poproszę o wyjaśnienie tematu "drgania prążków", bo przyznam, że nie do końca go "czuję".
    Chodzi o to, że masz spory kontrast między jasną koszulą i ciemnymi prążkami na niej, a do tego rozmywa się tu ostrość. I obraz *dla mnie* pływa. Jest to coś na kształt obrazków do pokazywania złudzenia optycznego i jak mózg reaguje na obraz. Zazwyczaj też składają się one z prążków. Być może to indywidualne w tym przypadku, ale generalnie rozmyty powtarzalny, gęsty wzór chyba prawie zawsze słabo wychodzi. Trochę to odwrotne do zjawiska moiry, gdzie zbyt ostry wzór wraz z regularnością układu pikseli, tworzy kolejne wzory, których brak w rzeczywistości.

  6. #16

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Podobaja mi sie te Twoje kwadraty.
    Sama wlasnie zaczynam pstrykac na kliszy

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kjoanna Zobacz posta
    Podobaja mi sie te Twoje kwadraty.
    Sama wlasnie zaczynam pstrykac na kliszy
    A dziękuję, polecam format 6x6. Daje sporo radości. D700 leży odłogiem

  10. #20

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •