Witam.
Przeszukując ofertę kart pamięci SDHC natrafiłem na TAKIEGO Patriota 8GB, który jest klasy 10. Co ciekawe kosztuje niewiele więcej od Sandiska Ultra, który jest klasy 4. Czy ktoś ma doświadczenie z tym Patriotem? Jeśli jest dobry, to chyba nie ma się co zastanawiać nad Sandiskiem i brać.
Chyba, ze macie jeszcze jakieś inne propozycje? Zależy mi na tym, by 8GB kosztowało +/- 80zł. No i w miarę jak najszybsze.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami