Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Nowa Wieś
    Posty
    47

    Domyślnie Futerał/Torba do D300s

    Witam. Chciałbym spytać czy ktoś by mógł polecić futerał/torbę do N D300s z ob. N 70-300 VR, którego/której cena oscylowała by w granicach 100-150 zł? Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Nowa Wieś
    Posty
    47

    Domyślnie

    Nikt nie doradzi? :/

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym Ci radził przemyśleć kwotę, bo to co podałeś to zupełnie śmieszne pieniądze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że chcesz w tym nosić sprzęt o wartości ~13k zł. Niektórzy mawiają, że dobra torba na sprzęt powinna kosztować ok. 10% wartości tego, co ma chronić. Nie do końca IMHO prawdziwe, ale jest pewien logiczny związek między wartością sprzętu, a tym w czym się go nosi. Jeśli jednak upierasz się przy tym budżecie, to wybór toreb które pomieszczą ten sprzęt w takiej kwocie jest na tyle mały, że sam powinieneś bez trudu coś znaleźć.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Ja bym Ci radził przemyśleć kwotę, bo to co podałeś to zupełnie śmieszne pieniądze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że chcesz w tym nosić sprzęt o wartości ~13k zł.
    Mocno drogo Ci to wyszło.

    Np. taki Lowepro Ex 180 za 120 zł potrafi pomieścić d300(s) z gripem, 70-300 (odpięty od body), lampę, ze 2 niewielkie szkła i drobiazgi.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Jsprzęt o wartości ~13k zł.

    a po co nosic z zestawem 6-7 kola w gotowce?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    dobra torba na sprzęt powinna kosztować ok. 10% wartości tego, co ma chronić.

    czyli jak ktos ma 2xd3x + szkla to musialby sobie walizke z krokoryla u prady kupic do noszenia tego?

  7. #7
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a po co nosic z zestawem 6-7 kola w gotowce?
    lol

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    czyli jak ktos ma 2xd3x + szkla to musialby sobie walizke z krokoryla u prady kupic do noszenia tego?
    rotfl

    Koledze zapewne się pomyliło z N70-200

    Co do torby to faktycznie lepiej zapłacić deczko więcej a cieszyć się trwałością i wygodą w użytkowaniu. Polecam Tamrac ewentualnie Lowepro. Myślę, że za niewiele więcej znajdziesz coś sensownego.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    czyli jak ktos ma 2xd3x + szkla to musialby sobie walizke z krokoryla u prady kupic do noszenia tego?


    Cytat Zamieszczone przez PDyb Zobacz posta
    Witam. Chciałbym spytać czy ktoś by mógł polecić futerał/torbę do N D300s z ob. N 70-300 VR, którego/której cena oscylowała by w granicach 100-150 zł? Z góry dzięki za pomoc
    jakiś topload lowepro byłby ok
    bo jak rozumiem chodzi Ci o coś do przechowywania tylko d300s z założonym 70-300? czy coś więcej do tego?
    D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    czyli jak ktos ma 2xd3x + szkla to musialby sobie walizke z krokoryla u prady kupic do noszenia tego?
    Dlatego napisałem że się z tą tezą nie do końca zgadzam. Ciężko jest znaleźć coś wyraźnie lepszego od torby za ~600-700 zł.



    Cytat Zamieszczone przez Articool Zobacz posta
    Koledze zapewne się pomyliło z N70-200
    A przepraszam, faktycznie nie wiem jakim cudem zobaczyłem tam 200 zamiast 300.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Nowa Wieś
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mcl Zobacz posta
    Mocno drogo Ci to wyszło.

    Np. taki Lowepro Ex 180 za 120 zł potrafi pomieścić d300(s) z gripem, 70-300 (odpięty od body), lampę, ze 2 niewielkie szkła i drobiazgi.
    Dziękuję za pomoc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •