Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: D80

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    D 80 nie jest już produkowane od jakiś 2 lat -więc tu tylko używki.
    d90 - lada moment byc może również wyjdzie z produkcji
    Wszędzie chuczy od plotek na temat ew. następcy, pojawiły się braki w sklepach tego body,
    cena też ostatnio podskoczyła...ostatnio to jakieś 2600 zł za body.
    Różnica? najważniejsza to cmos w d90 vs szumiący ccd d80.
    resztę doczytaj sam

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kornad Zobacz posta
    A jeżeli nie to co polecicie do hmmm około 2 500 zł najlepiej już chociaż z jednym obiektywem ; ]
    Jeśli "najlepiej" a nie "koniecznie", przemyśl zakup puszki D90 - http://www.ceneo.pl/1768015 . Funduszy starczy, a różnica między D80 a D90 jest dość duża. A jeśli trafisz używkę, to i na obiektyw starczy.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  3. #13

    Domyślnie

    Jak to dziwnie wygląda, jak wszystkie posty powyżej zgadzają się z tym co ja bym chciał napisać. Szukaj D90 Prawie jak D80, ale prawie robi sporą różnicę (CMOS).
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #14

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za pomoc ; )

  5. #15
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    382

    Domyślnie

    Nówki D80 nie dostaniesz. Jeśli założysz iż aparat ma służyć przez kilka lat, to bierz D90. Z wyboru będziesz zadowolony.

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kornad Zobacz posta
    dzięki wszystkim za pomoc ; )
    No i na co padło?

  7. #17

    Domyślnie

    Witam.Tego D80 kupować za te pieniądze sie nie opłaca. Jak Cię niestać na D90 to weź na celownik D5000. Matryca praktycznie ta sama co w D90 i generuje takie same obrazy.
    Nikon D70s, Nikon D200, Nikkor AF-S 18-70, Nikkor 50 1,8/D, SB-400.

  8. #18

    Domyślnie

    chyba na razie popracuje jeszcze na d70 na doskonaleniu umiejętności i zbierać będe na d90- nówkę. A co do d5000 to mnie jakoś nie przekonuje poczytałem trochę na forum i wole zainwestować raz a porządnie ;] a po za tym mam duże łapy więc chyba ten malutki d5k nie jest dla mnie ; )

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kornad Zobacz posta
    chyba na razie popracuje jeszcze na d70 na doskonaleniu umiejętności i zbierać będe na d90- nówkę. A co do d5000 to mnie jakoś nie przekonuje poczytałem trochę na forum i wole zainwestować raz a porządnie ;] a po za tym mam duże łapy więc chyba ten malutki d5k nie jest dla mnie ; )
    słusznie, d90 to najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Nie myślałeś o używce? teraz można wyczaić coś tanio bo ludziska na 300tki się przerzucają.
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kZC_ Zobacz posta
    słusznie, d90 to najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Nie myślałeś o używce? teraz można wyczaić coś tanio bo ludziska na 300tki się przerzucają.
    Wbrew pozorom nie jest latwo, bo inne ludziska przerzucaja sie na 90-ki wlasnie...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •