Dziś zrobiłem RIGa.
Użyłem zwykłych przyssawek do przenoszenia szyb (1 potrójna i 2 pojedyńcze)
Musuałem je lekko zmodyfikować, żeby były solidniejsze/bezpieczne (dla sprzętu) i umożliwiały wpięcie statywu/rury aluminiowej (fi-40).
Jutro zrobię fotki samych przyssawek i rozwiązań, jakie zastosowałem.
Zdjęcia wykonane przy prędkości ok. 10km/h na czsach 1/4 - 1/6s. Najlepiej jest uzyć szaraka i wydłużyć czas do 3-6s. Można wtedy jeszcze wolniej jechać, a asystent może asekurować aparat "na wędkę"
1.
2.
3.
4.
5.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami