Dziś miałem w ręku D40 i... ten aparat to chyba nieporozumienie, a jak ktoś ma wątpliwości czy wybrać ten czy D50 to mówie od razu: D40 to taka mała (za mała) lustrzaneczka dla grzecznych dziewczynek (bez urazy, której brakuje wyświetlacza, mozliwości wymiany obiektywów na inne niż ten kitowy i parę jeszcze minusów by sie znalazło.
Kupujecie D50 póki jeszcze są! - serio...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami