Witam.
Plecak znany dość, sporo zostało na forum powiedziane na jego temat.
Pytanie brzmi, czy da się do niego przymocować w jakiś sposób statyw?
To dość ważne. Z tego względu zastanawiam się również nad Compu Trekkerem, ale on trochę przywielki dla mnie, szczególnie, że więcej niż dwóch dodatkowych obiektywów nie zamierzam posiadać.
Kieszeń na laptopa mogłaby jednak być pomocna, szczególnie podczas lotów samolotem - wszystko w podręcznym.
Z góry dzięki za sugestię, szczególnie odnośnie mocowania statywu do Orion trekkera.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami