Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar radkins
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Welwyn Garden City, UK / Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez digit Zobacz posta
    Jak wciśniesz tryb seryjny i masz włączony bracketing to aparat robi dokładnie 3 zdjęcia ( oczywiście trzeba cały czas trzymać wciśnięty spust)
    No właśnie, to mówię od drugiego wpisu
    D5K + kit
    WYSPIARZE

  2. #12

    Domyślnie

    Przepraszam... faktycznie. Robi 3.
    Musialem wiec ostatnim razem troche "popuscic" spust lub miec innego pecha... bo naprawde zrobil wiecej.
    No dobrze... to i tak nie zmienia faktu ze troche to nie tak dziala jak powinno.
    Nie testowalem jesszcze ale zakladam ze z samowyzwalacza tez serii nie strzeli wiec minus dla NIKONA.
    Tak jak powiedzialem mam jeszcze Olympusa C-5050 - i mozliwosciami bije na glowe D5000. Tyle ze poket... z malym zoomem, no i oczywiscie czas reakcji nie ten .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •