Szukaj
Przepraszam... faktycznie. Robi 3.
Musialem wiec ostatnim razem troche "popuscic" spust lub miec innego pecha... bo naprawde zrobil wiecej.
No dobrze... to i tak nie zmienia faktu ze troche to nie tak dziala jak powinno.
Nie testowalem jesszcze ale zakladam ze z samowyzwalacza tez serii nie strzeliwiec minus dla NIKONA.
Tak jak powiedzialem mam jeszcze Olympusa C-5050 - i mozliwosciami bije na glowe D5000. Tyle ze poket... z malym zoomem, no i oczywiscie czas reakcji nie ten.
Skontaktuj się z nami