Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Sandisk Extreme IV czy Lexar 300x UDMA

    Do D700 co lepiej/pewniej kupić?
    Pytam użytkowników, którzy korzystają/-li z tych kart.

  2. #2

    Domyślnie

    korzystałem z obu kart; obecnie posiadam tylko i wyłącznie karty lexara 300x ze względu na czytnik tej samej firmy ;]
    kiedy używałem ich na zmianę to odczułem lekką przewagę kart lexara podczas pracy w trybie Ch.
    btw większy test kart masz w DFVie na luty 2010
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kZC_ Zobacz posta
    korzystałem z obu kart; obecnie posiadam tylko i wyłącznie karty lexara 300x ze względu na czytnik tej samej firmy ;]...0
    Napisałeś o lexar 300x UDMA, tak? Bo z tego co widziałem, to są z i bez UDMA?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  4. #4

    Domyślnie

    ok, dzieki

  5. #5

    Domyślnie

    są i bez, ale ja pisałem o x300 z UDMA ;]
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  6. #6

    Domyślnie

    zatem udma widac daje lekkiego kopa
    mam obecnie extreme ultra 30mb/s i w seriach troche trwa zapisywanie z bufora.

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko, że SanDisk Extreme IV to teraz też jest UDMA, a ultra to generacja do tyłu.

  8. #8
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •