Do D700 co lepiej/pewniej kupić?
Pytam użytkowników, którzy korzystają/-li z tych kart.
Szukaj
Do D700 co lepiej/pewniej kupić?
Pytam użytkowników, którzy korzystają/-li z tych kart.
korzystałem z obu kart; obecnie posiadam tylko i wyłącznie karty lexara 300x ze względu na czytnik tej samej firmy ;]
kiedy używałem ich na zmianę to odczułem lekką przewagę kart lexara podczas pracy w trybie Ch.
btw większy test kart masz w DFVie na luty 2010
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
ok, dzieki![]()
są i bez, ale ja pisałem o x300 z UDMA ;]
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
zatem udma widac daje lekkiego kopa
mam obecnie extreme ultra 30mb/s i w seriach troche trwa zapisywanie z bufora.
Tylko, że SanDisk Extreme IV to teraz też jest UDMA, a ultra to generacja do tyłu.
polecam taką lekturę - http://www.kenrockwell.com/tech/lexar/300x-udma.htm
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
Skontaktuj się z nami