Witam, szybkie pytanie, szybka odpowiedz. Otoz w trybie "A" przekrecajac glowne pokretlo sterowania bez wciskania przycisku kompensacji, kompensacja mimo to zmienia sie, normalne to jest...?
Z gory dzieki...
Szukaj
Witam, szybkie pytanie, szybka odpowiedz. Otoz w trybie "A" przekrecajac glowne pokretlo sterowania bez wciskania przycisku kompensacji, kompensacja mimo to zmienia sie, normalne to jest...?
Z gory dzieki...
Normalne... dzieki, milego dnia.
Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybka kłódeczka![]()
Skontaktuj się z nami