Witam
To mój pierwszy post , także wyrozumiałość na moją ignorancję będzie mile widziana .
Mam Nikona d50 , ale jak do tej pory leżał nie używany , aż postanowiłem bliżej się z nim zapoznać i tu pojawia się parę pytań odnośnie trybu i zasady pracy AF w opcji AF-A . W instrukcji , doczytałem się, że jest to automatyka :
kiedy obiekt statyczny to AF-S , a kiedy obiekt ruchomy to AF-C , to załapałem , tylko jak dalej z opcjami Area mode, czy w tym trybie AF-A , można (ewentualnie trzeba wybierać) pozostałe parametry Area mode , czy te parametry są już ustawiane przez korpus i nie ma potrzeby a wręcz nie należy ich modyfikać ?
rutko10
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami