Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Sigma 30mm 1.4 HSM

    Podczepiłem do mojego D50 Sigmę 30mm 1.4 EX HSM. Zdjęcia robiłem w centrum handlowym. ISO Auto, dziura 1.4 Teraz oglądałem. Powiem krótko. Jestem w lekkim szoku, wspaniałe szkło, znakomita plastyka. Szkoda, że nie mogę mieć tego szkła na weekend, sprawdziłbym przy świetle dziennym. Zastanawiam się mocno, czy sobie prezentu nie zrobić pod choinkę
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  2. #2

    Domyślnie

    w takim razie czekamy na zdjecia

  3. #3

    Domyślnie

    Temat padł . Nikt nie ma tego szkła ????
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Temat padł . Nikt nie ma tego szkła ????
    Temat był tu wałkowany wiele razy...
    Ponadto: http://www.optyczne.pl/index.php?tes...ywu&test_ob=10
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    Ma go tutaj kupę osób. Osobiście też go testowałem. Optycznie jest bardzo dobre, nie można złego słowa powiedzieć, spokojnie można go używać nawet na f/1.4
    Natomiast z AF bywa róóóóżnie...

  6. #6

    Domyślnie

    super szklo nie ma co gadac
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  7. #7

    Domyślnie

    Natomiast z AF bywa róóóóżnie...

    Witam
    Możesz to rozwinąć?

    PZDR

  8. #8

    Domyślnie

    Egzemplarz, który trafił w moje ręce dzięki uprzejmości Adama (habakuk) miał w przypadku współpracy z D2H i D200 tendencje do ustawiania ostrości za obiektem, co przy pracy na tak niskich przysłonach było problematyczne. Ogólna kultura pracy tego obiektywu niemile mnie rozczarowała - mimo że praktycznie nowy skrzypiał i zgrzytał jak zapiaszczony (HSM - q!), co ponoć jest normalne. W kwestii regulacji BF trzeba go ponoć wysyłać do serwisu Sigmy z puszką i oni dokonują regulacji, przy czym w wypadku starszych wersji muszą jeszcze zmienić elektronikę czy coś by owej regulacji dokonać. No ale konkurencji to ten obiektyw specjalnie nie ma...

  9. #9

    Domyślnie

    Jak to ? A Nikkor 35/2 D?
    Fakt że to nie 1,4 ale przecież to warte zastanowienia. Właśnie siłuję się z tą decyzją.
    Grzegorz
    NX11

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Plessis Zobacz posta
    Jak to ? A Nikkor 35/2 D?
    Fakt że to nie 1,4 ale przecież to warte zastanowienia. Właśnie siłuję się z tą decyzją.
    Grzegorz
    35/2 jest działkę ciemniejszy, a o kolejną działkę trzeba go domknąć by był ostry. Do partyzantki w kanałach Sigma jest zdecydowanie lepsza...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •