Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie 5m kabel USB a Epson 3880

    Jak w temacie czy wszystko będzie śmigać ? Bo nie bardzo mam gdzie postawić drukarkę i musiałbym takim kablem ją podłączyć ..
    Fx

  2. #2

    Domyślnie

    Na pewno będzie,mam podłączoną podobnym kablem -ok.5m moją drukarkę R800 i chodzi bez problemów.

  3. #3

    Domyślnie

    do 5m powinno dzialac ale lepiej kup przedluzke USB ze wzmacniaczem (znajdziesz na allegro) moze sie przydac do innych akcji np. podlaczanie aparatu do kompa
    ja mialem drukarke podpieta kablem 3,5 m i dzialalo

  4. #4

    Domyślnie

    Aparatu nie podpinam do kompa wkładam kartę do czytnika, jestem już spokojny jeśli będzie działać , bo miejsce na tą krowę (3880) to ciężko wygospodarować.
    Fx

  5. #5

    Domyślnie

    3880 to drukarka kieszonkowa Nie wiem jak sprawuje się długi kable USB, ale swoją Epsonkę podpinam kilkumetrowym kablem sieciowym i śmiga jak śmigłowiec

  6. #6

    Domyślnie

    Tu bym miał większy problem bo router jest na dole ,a drukarka ma stać na piętrze domu ... Przy Pańskiej 3880 to pikuś :]
    Ostatnio edytowane przez Lesiu83 ; 22-06-2010 o 23:42
    Fx

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli hub jest również napowietrzny, to można jeszcze podpiąć ją do bezprzewodowego wifika

  8. #8

    Domyślnie

    aparat do kompa, to nie chodzilo mi o zrzucanie zdjec ale robienie od razu na komputer
    a w temacie to ja mam drukarke pod Airporta podpieta i smiga elegancko (drukowac mozna z calego mieszkania)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
    Tu bym miał większy problem bo router jest na dole ,a drukarka ma stać na piętrze domu ... Przy Pańskiej 3880 to pikuś :]
    Zaden problem, skretke mozna ciagnac dlugo... w pracy mamy kawalki po 30-40 metrow i wszystko hula.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #10

    Domyślnie

    costi tak ja wiem kiedyś miałem w bloku podłączone 3 osoby w sieci, a różnica wynosiła nawet 10 pięter, lecz tutaj wolę pociągnąc kawałek kabla po pokoju niż po całym domu w parter , zresztą kabel już zamówiony jak nie będzie działac to będę myślał o opcji ze skrętką .
    Fx

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •