Witam!
Tydzień temu kupilem w koncu Nikona D90 z objektywem 18-105. Wszystko bylo by super bo aparat jest rewelacyjny gdyby nie pewien szczegol. Na samym poczatku w wizjeze wyswietlaly sie wszystki informacje tak jak powinny. 2 dni temu po zgraniu zdjec na kompa (ew. kilka zdjec pozniej) ten dolny pasek z informacjami tak jak by sie zablokowal Wyswietla tylko ikonke blokady blysku, blokady ekspozycji, cztery "8" i litere F. Te znaki swieca sie caly czas gdy aparat jest wlaczony ale czasami zdaza sie ze niektore elementy tego "krzaka" bledna. Aparat resetowalem wyciagalem baterie, karte pamieci, odpinalem obiektyw i nic. Macie moze jakies pomysly czy czeka mnie odeslanie tygodniowego aparatu do serwisu
ps Jak jest z gwarancja europejska? Nikon Polska ja uznaje?