Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie nikon n90s (f90x)

    Witam,


    Ostatnio szukam i przymierzam sie do zakupu lustrzanki analogowej Nikona...
    Wybralem juz w zasadzie dwa typy F90x lub F70.

    Znalazlem dzis taka aukcje..

    http://www.allegro.pl/item148845194_...ikon_n90s.html

    Co sadzicie o tej aukcji ? Przyznam szczerze ze ciagle zwlekam z zakupem a tu taka ciekawa oferta....

    Z gory dzieki.

    Fuji X-T1 | 14/2.8 | 35/1.4 | 55-200/3.5-4.8

  2. #2

    Domyślnie

    90 to bardzo fajny aparat. A czy ten jest ok to niestety nikt ci nie pomoże
    Wynegocjuj od pana gwarancje rozruchowa i bedziesz miał czas na sprawdzenie

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    Mogę się tylko podpisać pod odpowiedzią poprzednika! Używam 90 na codzień i jest niezniszczalna, a w tym czasie nowa F80 leży sobie w szafie, bo jakoś F90 bardziej mi leży. Wybór modelu bardzo dobry, za tą cenę trudno o coś lepszego! Jak masz możliwość to szukaj F90x, jest nowszy i nieco poprawiony.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  4. #4

    Domyślnie

    Wygląda OK. Z tylnej ścianki jeszcze nie zlazła silikonowa powłoka, co może znaczyć że faktycznie nie był intensywnie używany, lub korzystał z innej (np. MF-26). Jeżeli zdecydujesz się na F90(x), a warto bo to body o klase lepsze od F70, to warto zaopatrzyć sie w kabelek do kompa i odpowiedni soft (np. SoftTalk). Sprawdzisz przebieg i z oględzinami zewnętrznymi, będziesz już miał wiedzę w jakim stanie technicznym jest dany egzemplarz.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    i co kupileś go?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarcioo64 Zobacz posta
    i co kupileś go?

    Tak kupilem. Ale nie na tej aukcji. Zupelnie poza allegro za 500 zl. Ale stan zew. aparatu super. Jakby nigdy nie byl uzywany albo uzywany bardzo.. delikatnie. Guma nie wytarta. Zadnych zarysowan.

    Poki co zostalo mi kilka klatek slajdu wiec jak wywolam to dam znac.

    No i musze sprawdzic ile razy zrobiono tym aparatem zdjec.

    Pozdrowka!

    Fuji X-T1 | 14/2.8 | 35/1.4 | 55-200/3.5-4.8

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartmika Zobacz posta
    Tak kupilem. Ale nie na tej aukcji. Zupelnie poza allegro za 500 zl. Ale stan zew. aparatu super. Jakby nigdy nie byl uzywany albo uzywany bardzo.. delikatnie. Guma nie wytarta. Zadnych zarysowan.

    Poki co zostalo mi kilka klatek slajdu wiec jak wywolam to dam znac.

    No i musze sprawdzic ile razy zrobiono tym aparatem zdjec.

    Pozdrowka!
    Witam,

    Mam pytanie jeśli to nie tajemnica - aparat kupiłeś prywatnie od kogoś czy w sklepie/komisie polskim/zagranicznym ? Jeśli sklep/firma podaj namiary (pw). Pytam się, bo przymierzam się do F90x lub F100. A 500 zł to bardzo atrakcyjna cena jesli nie jest zjechany.

    Pozdrowienia

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pikus73 Zobacz posta
    Witam,

    Mam pytanie jeśli to nie tajemnica - aparat kupiłeś prywatnie od kogoś czy w sklepie/komisie polskim/zagranicznym ? Jeśli sklep/firma podaj namiary (pw). Pytam się, bo przymierzam się do F90x lub F100. A 500 zł to bardzo atrakcyjna cena jesli nie jest zjechany.

    Pozdrowienia
    Witam,

    Ogloszenie znalazlem przypadkowo na jakims forum foto z dzialem gielda...Po prostu wpisalem w googlach sprzedam f90x i znalazlem sie na tamtej stronie. Nie zawsze wiec na allegro jest najtaniej.

    Powodzenia!

    Fuji X-T1 | 14/2.8 | 35/1.4 | 55-200/3.5-4.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •