Witam, szukam jakiejś dobrej dużej torby biodrowej zeby pomieścić sprzet (D90+grip , 80-200 , 50 , 35, lampa i kilka innych dupereli) Szukałem na róznych portalach i jedyne co znalazłem to torba z LowePro AW 200. Jesli ktoś z Was używa bądź używał i poleca jakąś torbe biodrową to prosze o informacje.
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami