Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Photoshop CS5 x 64 a Windows 7 x 64 - Problem

    Witam

    Mam pewien problem i o pomoc w jego rozwiązaniu się do Was zwracam.

    Zainstalowałem Windows 7 x 64bit oraz Photoshop CS5 komplet ( 32 + 64 bit). Po pełnej instalacji okazało się, iż CS5 x64 nie odpala się pod W7. Wersja 32bit śmiga aż miło. Po pojawieniu się okna inicjalizacji wersji CS5x 64 następuje przerwanie aplikacji. Oczywiście skontaktowałem się z Supporetem i doszliśmy do powodu tej sytuacji. Po uruchomieniu PC w trybie selektywnym ( z wyłączonymi wszystkimi usługami sieciowymi MS ) i restarcie PC Photoshop CS 5 x 64 odpalił bez problemu.

    Użyłem również ( po sugestii magika z Adobe ) narzędzia Clean tool ( ze strony Adobe) i usunąłem całego CS 5 z systemu. Potem ponowna instalacja obu wersji. I ... to samo. Po ponownym uruchomieniu w trybie normalnym CS5 x64 się nie odpalił a w trybie selektywnym bez usług sieciowych ruszył z kopyta.
    Konkluzja supportu: albo przeinstalować system ( który notabene stawiałem 3 dni temu ) albo selektywnie wyłączać poszczególne usługi sieciowe w systemie ( za każdym razem restartując PC ). Tych usług jest trochę...
    I tu jest moja prośba, pytanie. Macie jakieś typy? Która to usługa może być tak upierdliwa?

    Przesłałem do Adobe pewne pliki systemowe do analizy ale jak znam życie to mi powiedzą, że to wina Windows 7.
    Podpowiedzcie więc w czym tkwi problem. Za wszelkie sugestię .. dzięki

    Pozdrawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  2. #2
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie Photoshop CS5 x 64 a Windows 7 x 64 - Problem

    Dzięki Ci za info.

    Jak wieczorem usiąde do kompa to sprawdzimy. Co prawda bez konsultacji ze specem od Win7 się nie obejdzie, ale wiem gdzie szukać.

    Pozdrawiam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom Zobacz posta
    albo selektywnie wyłączać poszczególne usługi sieciowe w systemie ( za każdym razem restartując PC ). Tych usług jest trochę...
    I tu jest moja prośba, pytanie. Macie jakieś typy? Która to usługa może być tak upierdliwa?
    Sposob "50%", moze Ci bardzo przyspieszyc eliminacje. Wybierasz pierwsza polowe -- wylaczasz, robisz restrart, sprawdzasz czy Shop sie odpala. Nie odpala, wiec wlaczasz te uslugi i wylaczasz druga polowe. Okazuje sie, ze odpala, wiec z tego drugiego setu znowu wybierasz polowe, i wlaczasz... I tak po kilku probach powinienes dojsc, ktora usluga Ci bruzdzi.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    No i po wszystkiemu...

    Padło na Wacom Intuos 4.
    Dlaczego na to wcześniej nie wpadłem? No właśnie. Zainstalowane stery miałem aktualne pod Win 7 64 i CS5x64. Zonk w tym, że po instalacji CS5 w Win7 przywróciłem back up ustawień Wacoma zrobiony w XP i w Windows 7 w wersji 32 bit system rozpoznał ten preset ale wersja 64 CS5 już nie. I stąd CS5 x 64 się blokował.
    Teraz zainstalowałem na nowo stery do Wacoma i skonfigurowałem dla wersji 32 jak i 64 bit. No i hula... Gdybym o tym wcześniej pomyślał... Przesiadka z XP na W7 x64 jeszcze nie raz mnie zaskoczy. Ale mam nadzieję, że zanim coś naknocę to wcześniej pomyśle.
    Dzięki za pomoc i zainteresowanie

    Pozdarawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •