Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie problem z ekspozycją

    Witam,
    jakiś czas temu miałam ustawioną ekspozycję w d90 w ten sposób iż przytrzymując przycisk migawki robiłam 3-4 zdjęcia z różnym krokiem EV przykładowo +0,3, +1,3 i -0,7. Zresetowałam menu body do ustawień fabrycznych. Gdzie szukać tego ustawienia??

  2. #2

    Domyślnie

    zdjęcia seryjne + bracketing ekspozycji

    przycisk BKT obok obiektywu z lewej strony (+kółka nastawów), a żeby poszło serią to przycisk na górze środkowy jeden z trzech po prawej stronie.

    Żeby było całkiem jasno i nie zadawać tak trudnych pytań i nie prowokować lawiny "pouczeń" - proszę przeczytać ze zrozumieniem instrukcję (sorry nie mogłem się oprzeć )

    a i witamy na forum

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki serdeczne
    Ostatnio edytowane przez agresta ; 19-06-2010 o 17:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •