Witam,
jakiś czas temu miałam ustawioną ekspozycję w d90 w ten sposób iż przytrzymując przycisk migawki robiłam 3-4 zdjęcia z różnym krokiem EV przykładowo +0,3, +1,3 i -0,7. Zresetowałam menu body do ustawień fabrycznych. Gdzie szukać tego ustawienia??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami