Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie Koniec swiata po raz kolejny...

    onet po raz kolejny podaje "sensacyjne informacje", co myslicie na ten temat?

    http://wiadomosci.onet.pl/2186420,28...adomosceu.html
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  2. #2

    Domyślnie

    Rząd amerykański obciął budżet NASA, więc chłopaki robią co mogą, żeby wyciągnąć pieniądze.

  3. #3
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Już takie rzeczy bywały za czasów istnienia człowieka, tylko wcześniej mało wiedzieliśmy o prądzie. Dla mnie bardzo realne. No ale przynajmniej będzie się więcej spędzało czasu ze znajomymi przy ognisku a nie tylko forum i forum.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    eh....brak słów; nie mają co robić. Jak ma byc "the end", to i tak nic nie zmienimy, więc.....cieszmy się, bawmy się, fotografujmy, kupujmy D4 A nie zamartwiajmy się....
    PZ

  5. #5

    Domyślnie

    Czytałem o tym jakiś czas temu. Co ciekawe czym bardziej rozwinięta cywilizacja tym większe problemy mogą z tego wynikać. W przeszłości coś takiego już bywało, ale nie było to nic groźnego. Obecnie, gdy człowiek uzależniony jest od elektryczności etc... może być "mały" zonk.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Ten pan "redaktor", zanim opublikuje kolejnego newsa, niech sprawdzi znaczenia słów, które używa w tekście. Co ma wspólnego pandemia z burzą magnetyczną...

  7. #7

    Domyślnie

    Heh, bez przesady z tym końcem świata. A artykuł taki mało odkrywczy. Nie od dziś wiadomo, że Słońce ma 11 letni cykl aktywności. I właśnie skończyło się minimum i wchodzimy w maksimum. Nawet na forum przedstawiłem już dowody na to. Proszę, plamki na Słońcu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=145743

    Natomiast podczas wzmożonej aktywności Słońca odczuliśmy nie raz skutki na Ziemi (problem z siecią energetyczną w Kanadzie w 1989 kiedy to zostało bez prądy 5 mln mieszkańców) i w kosmosie (uszkodzenia satelitów telekomunikacyjnych). Damy radę
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8

    Domyślnie

    Czyli jak? Wychodzę se na pole pstryknąć landszafta, wyjmuje puchę z torby odpalam zasilanie i pucha z obiektywem smaży mi się jak placek na patelni??

    Z drugiej strony....
    Jak nie będzie prądu, to patrząc wstecz, na podobne okoliczności, czeka nas wyż demograficzny. Komputery nam padną , forum nie będzie działało, więc czymś się trzeba będzie zając.
    nic...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Czyli jak? Wychodzę se na pole pstryknąć landszafta, wyjmuje puchę z torby odpalam zasilanie i pucha z obiektywem smaży mi się jak placek na patelni??
    Smażyć się będą Canony i Sony, Nikony będą nadal robiły piękne, aHtystyczne fotografie

  10. #10

    Domyślnie

    Zainteresowani mogą sobie obejrzeć:







    Tak więc Słońce to pikuś co nas może spotkać. Ale to trochę później
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •