Szukaj
Ja mam kolegę, który naczytał się teorii (rzekomo też testów i wykresów), że Canon 450D jest o niebo lepszy od Nikona D90 pod wieloma względami i w związku z tym kupił... Canona 1000D. Chyba tak z przekory do mnieWykresy, testy- widzieliśmy nawet pod linkiem podanym w tym wątku- są... hmmm... "różne"
![]()
Skontaktuj się z nami