Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: D90 vs Canon

  1. #31

    Domyślnie

    F90X, D600

  2. #32
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie bede pisal postwo po nocach!

    Nie bede pisal postwo po nocach!

    Nie bede pisal postwo po nocach!

    Nie bede pisal postwo po nocach!

    Nie bede pisal postwo po nocach!

    Nie bede pisal postwo po nocach!

    co to jest to "postwo" ???

  3. #33

    Domyślnie

    ..ja wiem, ale nie powiem
    F90X, D600

  4. #34
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Ja znam 5 którzy używają i są zadowoleni. Oraz parę testów na różnych witrynach, które pokazują że w porównaniu z innymi szkłami nie wypada ten kit tak źle. Ale znów, jeśli lubisz krasnoludki... :->
    Ja mam kolegę, który naczytał się teorii (rzekomo też testów i wykresów), że Canon 450D jest o niebo lepszy od Nikona D90 pod wieloma względami i w związku z tym kupił... Canona 1000D. Chyba tak z przekory do mnie Wykresy, testy- widzieliśmy nawet pod linkiem podanym w tym wątku- są... hmmm... "różne"

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •