Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Plecak

  1. #1

    Domyślnie Plecak

    Witam!


    Poszukuję plecaka który pomieści body (D200) wraz z gripem, plus kilka szkieł i innych akcesoriów. Bardzo przypadł mi do gustu Bumblebee-222 UL, szczególnie jeśli chodzi o kształt, nie wygląda jak telewizor na plecach jednak cena jest nieco za duża jak dla mnie
    Czy ktoś z szanownych kolegów może polecić coś podobnego w rozmiarze i kształcie?


    I Jeszcze jedna ciekawa propozycja to Crumpler - Italian Connection
    Ostatnio edytowane przez Mylith ; 17-06-2010 o 19:49

  2. #2

    Domyślnie

    tamrac 5546 adventure 6 lub kata 123-GO-xx lub jej droższa wersja KATA D-3n1-xx

  3. #3

    Domyślnie

    @rafulec
    Tamrac całkiem ciekawy, cena przystępna to na pewno plus, dzięki

    Gdyby Crumpler był troszkę tańszy to pewnie padło by na niego... bo Bumblebee-222 UL jest dosyć drogi, a i nie dostępny jeszcze u nas.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •