Dzięki Panowie za liczne potwierdzenia, moje obawy już nie istnieją. Faktycznie zatrzymanie na 100% jest początkowo przyjmowane z niedowierzaniem czy wszystko poszło dobrze, ale faktycznie nie ma obaw że urządzenie mogło czegoś nie przekopiować. W sumie korzystałem z niego do tej pory od 2 lat wielokrotnie na wyjazdach i jest OKI !!!
Pozdrawiam
Moshica
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami