witajcie,

mam pytanie, otoz u mojej Mamy wykryto maly zator w mozgu, musi miec zrobiona tomografie. w Lomzy tomograf jest zepsuty, nablizszy jest okolo 30-40 km od lomzy.

Czy przewoz osoby w takim stanie jest mozliwy, ambulansem ? jakie sa koszty wynajecia ambulansu na taki okres ? w szpitalu uzyskam te informacje dopiero jutro a nie chce czekac i tracic jutro zbednego czasu.