Cytat Zamieszczone przez Uysy. Zobacz posta
To lepsze, z tej samej historyjki

Jak na to się patrzę to jestem bardzo szczęśliwy że fotografia to tylko moje hobby i robię to dla przyjemności - kiedy chcę, gdzie chcę i jak chcę ....