Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Mohery o zachodzie słońca

    Witam i zapraszam do oglądanięcia.


    1. Popołudnie.

    2. Zachód słońca.

    BONUS:

    Pozdrawiam.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wybieram bonus! Ze względu na śliczny pierwszy plan jest to, wśród pokazanych, fotografia najpełniejsza/zupełna (czyt. jest tu wszystko, czego mym oczom do szczęścia potrzeba) Piękne kolory...
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  4. #4

    Domyślnie

    Bonus mnie rozwalił .
    Uwielbiam te Wasze pierwszoplanowe, "klifowe" kwiatuszki, a podane w takim światełku powodują, że micha mi się sama uśmiecha .
    Dwa pozostałe dobre są, ale przy bonusie "wymiętkają", jak dla mnie oczywista .
    Za bonusik Tomku wielkie gratki .

  5. #5

    Domyślnie

    pieknie trójka wyszła z tymi kwiatkami - będę we wrześniu w Erie, to postaram się je zrobić raz jeszcze, ale tym razem w miękkim świetle poranka lub właśnie zachodu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    pieknie trójka wyszła z tymi kwiatkami - będę we wrześniu w Erie, to postaram się je zrobić raz jeszcze, ale tym razem w miękkim świetle poranka lub właśnie zachodu
    Sie podpisze co do trojki.....jest najlepsza.....a co do zdjec na moherach we wrzesniu to tak zrobisz napewno!
    Jednak mam uwage co do jedynki......ostatnio bardzo mocno kontrastujesz zdjecia i tutaj wydaje mi sie lekko za mocno i kolor nieba jest nieciekawy a popolodniowe swiatlo napewno nie daje takiego fioletowo rozowego zafarbu

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    a popolodniowe swiatlo napewno nie daje takiego fioletowo rozowego zafarbu
    Nie wiem czy z moimi oczami cos jest nie tak czy z moim monitorem, dałem tylko szarą połówke w PSie na niebo, i tyle bylo manipulacji z niebem...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Za bonusik Tomku wielkie gratki .
    Dzięki za komentarz Pawle, ale jam nie Tomek a Michał


    będę we wrześniu w Erie, to postaram się je zrobić raz jeszcze, ale tym razem w miękkim świetle poranka lub właśnie zachodu
    No to czekamy

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Dzięki za komentarz Pawle, ale jam nie Tomek a Michał
    Najmocniej przepraszam Panie Michale . Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy .
    Po prostu te kwiatki mnie tak sponiewierały, że... .

  10. #10

    Domyślnie

    Bonus jest piękny z tym światłem i kwiatami na pierwszym planie
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •