Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Nic odkrywczego nie powiem-jak poprzednicy

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Ale odjechane klimaty ! Świetne kadry - ze skazaniem na bonus Więcej nie piszę, bo muszę poszukać swojej szczęki

  4. #14

    Domyślnie

    Czy słowo "bonus" po tamtejszemu znaczy "flagowy"? Świetna fota!
    LED ZEPPELIN

  5. #15

    Domyślnie

    Bonus jest zdecydowanie najlepszy, dzieki zestawieniu kwiatkow na pierwszym planie z ogromem przestrzeni na dalszych planach...ale 1 i 2 tez sa bardzo dobre.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Czy słowo "bonus" po tamtejszemu znaczy "flagowy"? Świetna fota!
    Bonus to w moim przekonaniu taka "wisienka na torcie"

    Dziękuje za posty,

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    pieknie trójka wyszła z tymi kwiatkami - będę we wrześniu w Erie, to postaram się je zrobić raz jeszcze, ale tym razem w miękkim świetle poranka lub właśnie zachodu
    Sie podpisze co do trojki.....jest najlepsza.....a co do zdjec na moherach we wrzesniu to tak zrobisz napewno!
    Jednak mam uwage co do jedynki......ostatnio bardzo mocno kontrastujesz zdjecia i tutaj wydaje mi sie lekko za mocno i kolor nieba jest nieciekawy a popolodniowe swiatlo napewno nie daje takiego fioletowo rozowego zafarbu

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    a popolodniowe swiatlo napewno nie daje takiego fioletowo rozowego zafarbu
    Nie wiem czy z moimi oczami cos jest nie tak czy z moim monitorem, dałem tylko szarą połówke w PSie na niebo, i tyle bylo manipulacji z niebem...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Nie wiem czy z moimi oczami cos jest nie tak czy z moim monitorem, dałem tylko szarą połówke w PSie na niebo, i tyle bylo manipulacji z niebem...
    Nie wiem co jest tego powodem, byc moze ten filtr jest jakas "cyfrowa wersja cookina"
    Naprawde od gory zafarbia rozem z fioletem

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie wiem co jest tego powodem, byc moze ten filtr jest jakas "cyfrowa wersja cookina"
    Naprawde od gory zafarbia rozem z fioletem
    Może Cokin coś kręci z Adobe na boku...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •