ISO 200
http://wyslijto.pl/plik/r93kd8gy96
ISO 1600
http://wyslijto.pl/plik/1wpg9sp9g0
ISO 3200
http://wyslijto.pl/plik/mqxo04qtti
Pytanie czy takie szumy są w normie?
Szukaj
ISO 200
http://wyslijto.pl/plik/r93kd8gy96
ISO 1600
http://wyslijto.pl/plik/1wpg9sp9g0
ISO 3200
http://wyslijto.pl/plik/mqxo04qtti
Pytanie czy takie szumy są w normie?
A możesz dać JPG, które jest już po odszumianiu?Z resztą tyle jest w sieci testów z przykładowymi zdjęciami na tych czułościach, że nie rozumiem po co to pytanie...
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Takich wątków na forum jest tysiąc pińcet, na sieci mnóstwo przykładów. Zaraz będzie bicie piany na kilkanaście stron i ostry onanizm szumofobów. Zamykam.
Skontaktuj się z nami