Czy ktoś z was jest w posiadaniu plecaka w systemie Velocity ? Interesuje mnie wygoda użytkowania tego ustrojstwa. Używałem już Slingshota który (oprócz swojego kształtu - estetyka) bardzo mi odpowiadał. Wizualnie Tamrac przemawia do mnie bardziej niż produkt LowePro - nie wiem jedynie jak z wygodą bo jednak konstrukcja jest delikatnie inna. Czy ktoś się podzieli swoimi wrażeniami ? Najlepiej popartymi jakimś foto. Docelowo interesuje mnie wersja 8x. Za wszelką pomoc będę wdzięczny i obiecuję przy sprzyjających okolicznościach zaprosić na dowolnie wybrany napój wyskokowy.