Jest to moj pierwszy post na Forum, tak wiec serdecznie witam wszystkich. Moje imie to Pawel.
Moje pytanie dotyczy roznicy w pokazywaniu histogramu przez moj aparat a camere raw. Sprawdzajac histogram w aparacie histogram wydaje sie byc perfekcyjny, ale camera raw jest innego zdania. Czy to jest normalne, czy tez to jest efektem braku jakies kalibracji.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami