Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    nie sadze by chcieli na taki uklad isc. 1/30 miesieczneg zarobku to ok £5000. no ja bym byl zadowolony po same pachy no nic to za godzine ide na spotkanie i dowiem sie o co kaman

  2. #22

    Domyślnie

    i co i co wyszło ?

  3. #23

    Domyślnie

    jeszcze nic nie jest pewne na 100%. bylem, pokazalem co mam, zdjecia sie podobaly, teraz tylko musza zdecydowac jak beda dekorowac hotel, znaczy sie ile zdjec i w jakim formacie i maja mi dac znac w przeciagu 2 tygodni...przy takim zamowieniu dostana zdjecie na www (odpowiednio przygotowane) gratis bedzie to ok 20 wydrokow w formatach A2, A1 i moze kilka panoram...

  4. #24

    Domyślnie

    hehe gratisem
    powodzenia

  5. #25

    Domyślnie

    Dosc duzo krajowego myslenia o zarobku :/
    Na wyspach liczy sie wymiana i polecenie!
    Porozmawiaj o namiarach pod zdjecie lub linku do strony ze wspolpraca Hotelu itd...
    A masz reklame renomowanego na okreg Hotelu!
    Z menagerami trzeba dobrze zyc
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    ... Że strona nie zabija to widać od razu ale nie każdy musi się koniecznie znać na www i nie każdy, żeby istnieć potrzebuje się reklamować na www...
    Tu bym polemizował! Usługi hotelarskie "z polecenia"? hmm, wątpliwe, tu potrzebne wyjście na świat, właśnie porządna strona, porzadne zdjęcia i konkretna kasa wydana na wypozycjonowanie strony! Takie uogólnienie "nie każdy, żeby zaistnieć..." jest tu nie na miejscu- mówimy o hotelu. Strona hotelu to opakowanie produktu- usług hotelarskich.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #27

    Domyślnie

    Nie zapomnij o dyskretnych, ale czytalnych podpisach, może zaprocentować
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Tu bym polemizował! Usługi hotelarskie "z polecenia"? hmm, wątpliwe, tu potrzebne wyjście na świat, właśnie porządna strona, porzadne zdjęcia i konkretna kasa wydana na wypozycjonowanie strony! Takie uogólnienie "nie każdy, żeby zaistnieć..." jest tu nie na miejscu- mówimy o hotelu. Strona hotelu to opakowanie produktu- usług hotelarskich.
    Mistrzu... czytasz co napisał grudzinsky?
    Nie? To może zacytuję:

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    hotel ma klase i ma kase. codziennie w sezonie kwiecien-pazdziernik ma komplecik gosci i tak samo jest z innymi hotelami u mnie.
    Skoro mają komplet gości w sezonie i to z tak beznadziejną stroną to wybacz ale nie będę polemizował z Twoją tezą, że:

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    ...tu potrzebne wyjście na świat, właśnie porządna strona, porzadne zdjęcia i konkretna kasa wydana na wypozycjonowanie strony!
    bo jak widać jest to zbędne
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Tu bym polemizował! Usługi hotelarskie "z polecenia"? hmm, wątpliwe, tu potrzebne wyjście na świat, właśnie porządna strona, porzadne zdjęcia i konkretna kasa wydana na wypozycjonowanie strony! Takie uogólnienie "nie każdy, żeby zaistnieć..." jest tu nie na miejscu- mówimy o hotelu. Strona hotelu to opakowanie produktu- usług hotelarskich.
    przegladasz czasami Cafe? jak przychodzi sezon wypoczynkowy to pojawiaja sie watki z prosba o polecenie miejsca do wypoczynku, sprawdzonego miejsca gdzie czlowiek czuje sie dobrze. co mi po tym jak widze wypasna strone, jak tam pojade i okaze sie, ze obsluguja mnie "roboty" brak przyjaznej atmosfery. z polecenia wiecej osob przyjedzie niz z przegladania strony i to Ci moge zagwarantowac. jakos na stronie mam cennik za zdjecia, a jednak nikt tego nie zamawia, ale po rozmowie z menadzerka jest zainterosowana kupnem kilkunastu prac, a tylko dlatego ze gdzies w mescie zobaczyla moje pocztowki, bo ktos jej pokazal...od czasu do czasu zglaszaja sie do mnie "tubylcy" po jakas odbitke widoczkowa bo chca zrobic prezent rodzinie. mimo tego, ze w sklepach sa setki roznych zdjec oni przychodza do mnie bo slyszeli, ze mam "bjutiful pikczers". z POLECENIA mozna wiecej uzyskac niz z super wypasniej strony...

  10. #30

    Domyślnie

    z POLECENIA mozna wiecej uzyskac niz z super wypasniej strony...
    I to sa wyspiarskie zasady, ktorych trzeba sie trzymac
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •