Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Moim okiem.

  1. #1

    Domyślnie Moim okiem.

    Witam Wszystkich.
    Moze komus cos sie spodoba:


    1.


    2.


    3.

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Jedynka jest w swej treści mocno intrygująca - napisz coś więcej o tym co zarejestrowałeś. Ciekawe zdjęcie. Niestety dwójka i trójka są IMHO dużo słabsze. O ile jedynka zatrzymuje spojrzenie i zmusza do uwagi co powoduje, że stronę techniczną analizuje się dużo później o tyle dwa pozostałe zdjęcia są zwyczajnie chaotyczne (dwójka), niezbyt ciekawe (trójka) i zbyt ciemne (oba).
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Witam. Dziekuje za zainteresowanie. Co zarejetrowalem? Hmmm, widzialem to czego nigdy wczesniej, nikt inny nie widzial- moja narzeczona jezdzaca przez pol godziny w kolko na rowerze...
    Pozdrawiam!

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar TYPEK
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Dublin, Ireland
    Posty
    128

    Domyślnie

    ŁOoooŁ
    Jedynka

    Jedno z najbardziej intrygujących zdjęć jake tu spotkałem.

    To ciekawe, ale mocne i ciężkie płyty z nazwami miejsc kaźni wnoszą ogromne przesłanie do tego zdjęcia.

    Kobieta "duch", czas, przemijanie, "stary" rower, księżyc z chmurami wszystko wprowadza absolutnie niesamowity klimat tego zdjęcia jakiego tu na forum jeszcze nie spotkałem. (Można by coś jeszcze więcej wyczarować z tego zdjęcia, ale to już szczegóły techniczne)

    Powiedziałbym wielki szacun, ale z tego co piszesz to Ty nie zrobiłeś tego zdjęcia tylko poprostru zrobił je twój aparat.
    Ostatnio edytowane przez TYPEK ; 13-06-2010 o 03:15
    Nikon D90 N18-105 S501.4

  5. #5

    Domyślnie

    Podchodze do tego z malym dystansem. Jesli je dobrze odbierasz, cos wnosi, pojawila sie jakas chwila refleksji -ciesze sie, o to chodzilo. I to Twoj opis jest wazny, nie moj. Fotograf robi zdjecia, ktore inni moga interpretowac wedle uznania. Pisanie wypracowan na temat wlasnej "tworczosci", nie pozostawia niczego odbiorcy- nie tak to widze, to mi nie odpowiada. Porazka jest dla mnie tlumaczenie sie z zamiarow, intencji... Jesli nie sa widoczne- klapa. Filozofia raczej tego co nas otacza, nie wlanego, nieskazitelengo ja
    Pozdrawiam

    Tutaj z tej samej, urwanej serii:
    Ostatnio edytowane przez obi71 ; 13-06-2010 o 10:29

  6. #6

    Domyślnie

    1 świetna. Wygląda jakby na zdjęcie był nałożony fragment starego (np. przedwojennego) zdjęcia. Świetny klimat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •