Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Tutoriale ze strony Nikon'a

    Witam,

    czy ktoś wie może jak ściągnąć tutoriale ze strony Nikona? Tak aby sobie można je było pooglądać z komputera bez konieczności podłączenia się do sieci?

    Mówię o materiałach z tej strony:

    http://www.nikondigitutor.com/eng/d80/index.shtml
    pozdrawia nox
    pstrykam D80

  2. #2

    Domyślnie

    To są flashe lub flv, i może mógłbys coś pokombinować z plikami z tempa przeglądarki internetowej...
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

  3. #3

    Domyślnie

    Też o tym myślałem. Wogóle to dziwi mnie że nie dodają tego na płytce. Koszt wytłoczenia płyty CD to kilka gorszy !!
    pozdrawia nox
    pstrykam D80

  4. #4

    Domyślnie

    A jak by spróbować nagrać to jakimś programem który przechwytuje wszystko co się dzieje na ekranie a następnie zmontować w programie do edycji video z tego co pamiętam to w programie Magix movie Edit pro jest opcja cropowania to byś sobie wyciął resztę ekranu zostawił tylko to co Cię interesuje. Daj znać czy coś z tego wyszło

  5. #5

    Domyślnie

    Panowie, ja pracuję i nie mam czasu na bawienie się w taki sposób
    pozdrawia nox
    pstrykam D80

  6. #6

    Domyślnie

    "sothink SWF Catcher" bardzo przyjemny i prosty w obsludze programik od producenta z tego co pamietam mozna triala sciagnac szczegolnie przydatny jak mamy animacje a chcemy popatrzec na nia offline

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •