.... pomiędzy pasiakiem i kołderką
Szukaj
.... pomiędzy pasiakiem i kołderką
Bardzo ładnie wkomponowene dużo białego w mase fajnych kolorków...
NIKON
jest bardzo ladnie
Bardzo dobre.....nieco bym dopracowal kolorki podlogi ale tak jak jest tez jest dobrze......w twoim stylu![]()
Nikon http://greg77.com/
Piękna kompozycja w kadrze.
Super wysepki na "mglistym morzu". Aż trochę nierealne.
Świetne!
Dwa światy, coś pięknego, czy to real...
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Świetny kadrwzmocniłbym saturację na podłodze
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Skontaktuj się z nami