Ja mam linksys a wcześniej thompsona, jak raz ustawisz to działa i działa i działa..
Szukaj
Ja mam linksys a wcześniej thompsona, jak raz ustawisz to działa i działa i działa..
Livebox ma jedna potezna wade - co miesiac placi sie 10zl za przywilej jego posiadania, a na koniec i tak trzeba go oddac.
To ja juz wole mojego Asmaxa z Netii za zlotowke, ktory jest moj i moge z nim zrobic co chce![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Dzięki za opinie
Zamówiłem Linksysa WAG200G.
nic...
Skontaktuj się z nami