Potrzebuje kupić jakiś normalny modem do neostrady typu "podłącz i zapomnij".
Osoba, dla której ma on być, raczej nie jest biegła w tych tematach.
Do tej pory jechała na sagemach, ale jeden się przegrzewał i rozłączał sieć, a drugi się zwyczajnie sfajczył. Dziwne ale tak się dzieje.
Jako, że sam neostrady nie używam proszę o radę co kupić sensownego, prostego i bezproblemowego.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami