Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Magdalena - warsztatowo by [ Hanibal ]

    Witam ponownie

    Dalsza część warsztatów które odbyły sie w Poznaniu
    prosze o wytykanie błedów i krytykowanie prac..
    Jesli sie podobaja prosze o słowa pochwały.. i wogole piszcie ostro...
    model: Magdalena

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    set CZB.

    6a.

    7a.

    8a.

    9a.

    10a.

    bonus bonusowy
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Najbardziej przypadła mi do gustu 1,4 przez ten wyraz twarzy, taki dosć przyjemny.
    Pozostałe nie gorsze, czasami mina nie adekwatna do pozy...2 taka typu ' długo te foty będzie robić ?? ' 3 natomiast w stylu ' ke ? '

    w skali 1-10 oceniam na 8,5
    do leśnej nimfy daaaleko
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Na 9a modelka łokropnie wciągnęła brzuch...
    Poza tym jak zwykle... Co tu pisać....
    Podoba mi się bonusik, bardzo fajne światło.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli to miały być akty to poległeś z kretesem. Zdjęcia sztuczne, bez wyrazu, bez zmysłowości, bez erotyzmu, bez klimatu. Nie ma tu kobiecości a przecież modelka jest całkiem całkiem Tymczasem stoi jak kołek zasłaniając piersi w teatralny sposób jakby zasłaniając swój wstyd.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    Jeśli to miały być akty to poległeś z kretesem. Zdjęcia sztuczne, bez wyrazu, bez zmysłowości, bez erotyzmu, bez klimatu. Nie ma tu kobiecości a przecież modelka jest całkiem całkiem Tymczasem stoi jak kołek zasłaniając piersi w teatralny sposób jakby zasłaniając swój wstyd.
    jesli to mialy by byc akty to byly by w dziale akt...

    definicja aktu sie klania....

    a pozatym to taka byla stylistgyka i pomysł...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    jesli to mialy by byc akty to byly by w dziale akt...

    definicja aktu sie klania....

    a pozatym to taka byla stylistgyka i pomysł...
    Aktem jest przedstawienie nagiego ciała a tu mamy półnagą kobietę więc chyba nie ma co się rozdrabniać czy się kłania definicja czy nie i równie dobrze mogłeś dac te zdjęcia do fashion bo jest fajna skóra Jeśli taka była stylistyka i pomysł to drętwo to wyszło. Piszę to aby krytyka stała się motorem postępu

  7. #7

    Domyślnie

    nagie a polnagie to roznica....
    dretwo moze byc w drewutni i nie zycze sobie takich komentarzy... bo jesli chcesz KRYTYKOWAC to krytykuj ale konkretnie...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    nagie a polnagie to roznica....
    dretwo moze byc w drewutni i nie zycze sobie takich komentarzy... bo jesli chcesz KRYTYKOWAC to krytykuj ale konkretnie...
    Ciężko jest jak ktoś pojedzie z grubej rury Napisałem bardzo konkretnie co mi się nie podoba w tych zdjęciach

    Jeśli to miały być akty to poległeś z kretesem. Zdjęcia sztuczne, bez wyrazu, bez zmysłowości, bez erotyzmu, bez klimatu. Nie ma tu kobiecości a przecież modelka jest całkiem całkiem Tymczasem stoi jak kołek zasłaniając piersi w teatralny sposób jakby zasłaniając swój wstyd.
    I odwracanie kota ogonem, czym jest akt a czym nie, czym różni się ciało nagie od półnagiego, czy nagie piersi są aktem czy nie, drewno w drewutni etc nie zmieni tego, że te foty są tylko poprawne technicznie. Pstryki w hali, zresztą widzę ciekawej miejscówce z dobrym światłem i też nie wykorzystanej

  9. #9

    Domyślnie

    Wykorzystalem ta miejscowe wiele razy i bardzo konkretnie uwierz mi... Pozatym dziękuje za krytykę dla mnie w niczym nie jest ona konkretna ale ok.. Tak czy inaczej kolejna buzia do pf kolejne zdjęcia i doświadczenie a o to na warsztatach chodzi.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10

    Domyślnie

    Dobra, nie mam zamiaru toczyć sporów Gdybym pisał ochy, achy i jakie sa wspaniałe nie zobaczyłbyś co jest w nich słabe

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •