Witam serdecznie!!
Mam 196cm wzrostu i poszukuje statywu dla siebie. Zastrzegam że przed założeniem postu używałem wyszukiwarki i przejrzałem już zawarte na ten temat informacjeZastanawiam się czy wystarczyłby mi statyw Manfrotto 055XPROB + Głowica 496RC2 - czyli klasyk jak juz sie zdazylem na forum dowiedziec. Maksymalna wysokość to 178,5 cm do czego doliczyc trzeba jeszcze głowice i sam aparat, jadnek nie chciałbym wysuwać kolumny na maksa, bo podobno stabilność maleje. A może polecicie coś innego? To mój pierwszy statyw w życiu więc chciałbym dobrze zainwestować pieniądze i przede wszystkim.. żeby po sesji nie bolały mnie plecy
statywu będę używał najczęściej w plenerze a mój budżet to ok 700 - 900 zl
Z góry dzięki za pomoc!! Pozdro!!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami