Szukaj
Wolę dwójkę, za kolory bez poprawy.
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Zapachniało wczesnym latem.
2 jest zdecydowanie lepsza, ale będę grymasił - z lewej u góry wlazło nieostre źdźbło, a z lewej pąk z łodygą.
Na 1 podoba mi się falowanie pola po prawej.
Skontaktuj się z nami