Odswieze troche watek.
Co polecacie (namiot) jako mobilne rozwiazanie do podgladania z aparatem przyrody?
Myslalem o czyms samorozkladajacym sie w kolorach zieleni albo maskujacych.
Mam siatke wojskowa maskujaca 3x3m wiec dodatkowo bedzie narzucana na namiot.
Teraz pozostaje kwestia jaki namiot wybrac.
Popatrzylem i widze, ze sa rozne rozwiazania od wedkarskich, poprzez turystyczne po specjalistycznych.
Ceny w przedziale od 60-1500 zl, dlatego zapytuje czego wy uzywacie i co wam sie najlepiej sprawdza.
Zalozylem sobie, ze max 300-400 zl na to chce wydac.
Wiem tez na pewno, ze szukam czegos bez podlogi, z otworami na obiektyw i jak juz wyzej wspomnialem czegos samorozkladajacego, dobrze by bylo aby byl tez nieprzemakalny chociaz w jakims stopniu
pozdro
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami