Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: namiot

  1. #11

    Domyślnie

    Odswieze troche watek.
    Co polecacie (namiot) jako mobilne rozwiazanie do podgladania z aparatem przyrody?
    Myslalem o czyms samorozkladajacym sie w kolorach zieleni albo maskujacych.
    Mam siatke wojskowa maskujaca 3x3m wiec dodatkowo bedzie narzucana na namiot.
    Teraz pozostaje kwestia jaki namiot wybrac.
    Popatrzylem i widze, ze sa rozne rozwiazania od wedkarskich, poprzez turystyczne po specjalistycznych.
    Ceny w przedziale od 60-1500 zl, dlatego zapytuje czego wy uzywacie i co wam sie najlepiej sprawdza.
    Zalozylem sobie, ze max 300-400 zl na to chce wydac.
    Wiem tez na pewno, ze szukam czegos bez podlogi, z otworami na obiektyw i jak juz wyzej wspomnialem czegos samorozkladajacego, dobrze by bylo aby byl tez nieprzemakalny chociaz w jakims stopniu

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    http://allegro.pl/samorokladalny-nam...485351255.html
    taki spokojnie wystarczy wytniesz dziury na obiektyw i będzie git.niedrogi i sprawdzony .

  4. #14
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Mam polecam. Jeżeli o mnie chodzi to lubię obserwować to co dzieje się wkoło namiotu . Bywa ze aparat mam wycelowany na łąkę, a za mną w trzcinach chodzi sobie czapla siwa. Szybkie przestawienie i jest ok. Dobrym pomysłem jest w okno w które masz włożony obiektyw zawiesić siatkę maskująca taki kawałek 1m-1m >ewentualny ruch obiektywu-zoom , statywu będzie mniej widoczny
    http://cgi.ebay.pl/CAMO-PROTECTOR-2-...item27b303edf1
    Ostatnio edytowane przez timi ; 04-03-2011 o 21:02 Powód: ort

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    http://allegro.pl/samorokladalny-nam...485351255.html
    taki spokojnie wystarczy wytniesz dziury na obiektyw i będzie git.niedrogi i sprawdzony .
    Kupilem identyczny jeszcze taniej niz w tej aukcji
    Doszedl, rozlozylem i to chyba jest to, fakt powycinam jeszcze pare dziur i wszyje tam zamki.
    Zlozenie tez mi jakis wiekszych problemow nie sprawilo (jakies 5 minut za pierwszym razem kombinacji).
    Sadze, ze to jest to o co mi chodzilo, dodatkowo na to narzuce siatke maskujaca i bedzie gitara.

    Dzieki za pomoc.
    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Osobiście odradzam namiot z podłogą, z natury namioty do fotografii przyrodniczej nie posiadają podłogi.
    Bardziej polecam ten
    http://allegro.pl/namiot-mysliwski-a...498546196.html
    Ostatnio edytowane przez oszo ; 10-03-2011 o 11:24
    Nikon D300, D80, F80

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •