Wyczytałam, ze w D300s jest mikro-regulacja AF. Przymierzam się do zakupu i będę bardzo wdzięczna za pomoc. Do tej pory zawsze uzyskiwałam na tym forum przydatne i pożyteczne informacje więc mam nadzieję, ze tym razem też mi pomożecie???![]()
Pytanie: czy oprogramowanie D300s automatycznie rozpoznaje obiektyw i czy pamięta ustawienia AF do danego obiektywu czy też za każdym razem po zmianie obiektywu należy zmieniać ustawienia?
Precyzyjniej:
1. okazuje się że obiektyw XX ma FF lub BF
2. zmieniam ustawienia do obiektywu
3. ustawienia zapamiętuję
4. zakładam inny obiektyw YY
5. aparat automatycznie rozpoznaje ze YY to inny obiektyw i stosuje standardowe ustawienia jak nie regulowałam AF
6. zmieniam znowu obiektyw na XX i aparat stosuje wcześniej zapamiętane ustawienia
Widziałam takie coś u znajomego w canonie, zanim wydam pieniążki na D300s, chciałabym się upewnić czy podobnie będzie w D300s do którego się przymierzam,,,
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami