Witajcie. Wybiera się ktoś? Ja będę w tym czasie na mazurach i zapewne zajrzę na jakiś odcinek. Tereny znam, ale nigdy na tym rajdzie nie byłem i jestem ciekaw, czy ktoś zna jakieś warte polecenia miejsca, w których będzie można wykonać ciekawe zdjęcia?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami