Witam!

Za pare chwil wygasa mi gwarancja do mojej d50ki i teraz mam pytanie czy jest mozliwa zmiana softu z d70/d70s/d80 tak jak to jest mozliwe np z canonem 300d i 10d po zmianie softu 300d ma prawie takie same funkce jak 10d...

Ze zmiany softu intersowala by mnie plynniejsza regulacja iso poniewaz w d50 wartosci 200 400 800 1600 nie zawsze sa adekwatne do sytuacji

O utrate gwrancji juz sie nie boje bo za kilka dni jej nie bede mial

Jesli jest to mozliwe to gdzie cos takiego mozna zrobic i czy jest to ryzykowane a moze ktos tak juz ma?