Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie FotoReportaż - Trójmiasto

    Witam brać forumową,
    Poszukuje fotografa, amatora, z niewielkim doświadczeniem, który za symboliczną opłatę (na flaszkę) wykona parenaście zdjęć z wydarzenia na którym mi bardzo zależy, ale na które niestety nie mogę dojechać.
    Głównym kryterium jakiego właśnie nie spełniam to położenie geograficzne miasta, w którym się ma odegrać początek przedsięwzięcia, a mowa o pięknym mieście Gdańsk.
    Czas potrzebny do wykonania zdjęć, to niewiele więcej niż godzinka czasu.
    Celem do udokumentowanie, będzie mini konferencja, związana ze startem mojego kolegi Dariusza Szwast, przed wyzwaniem jakiego się podjął w celu zebrania środków na kupno protezy dla jego 1,5 rocznego synka.
    Dariusz to odważny człowiek, ponieważ jako amator podjął się zorganizowania, rozpropagowania i zrealizowania biegu przez całą Polskę a rozpoczęcie tego biegu odbyć się ma 1 czerwca, z pod Neptuna. Do przebiegnięcia przed sobą ma ok. 750 km, a trasa przebiega od Gdańska właśnie przez Warszawę, Rzeszów do Głojsc. Szczegółową listę miast i innycj informacji można znaleźć na stronie poświęconej dziecku i biegu - www.kacperkowy-skwerek.pl
    Do tej pory wspomagałem jego działania, tak jak mogę najlepiej, a mianowicie wykonując fotografie dziecka i rodziny. Zdjęcia te możecie zobaczyć na stronie projektu Biegnę dla Kacpra, oraz na moim koncie Flickr, oczywiście nie biorąc ani złotówki za to.
    Tak więc proszę o pomoc, ponieważ nie chciał bym zostawić go samego.
    Wiem że podczas startu zgromadzi się parę osób z mediów tj. Beata Sadowska, TV Gdańsk, może Panorama, tak aby uatrakcyjnić początki biegu.

    Propozycję kieruje tylko do Amatorów, którzy nie posiadają dużego doświadczenia, oraz niewiadomo jakiego sprzętu, a z chęcią zaangażują się w ten reportaż i wykonają jakieś ciekawe ujęcia. Nie ukrywam że pieniążki które oferuje za to są bardzo małe, lecz mam nadzieję że jacyś studenci, licealiści znajdą się i pomogą chociaż w taki sposób uwiecznić całą akcję dla Kacperka.

    Tak więc podsumowując zlecenie :
    Miejsce : Gdansk, ul. Długa 46/47, (Muzeum Historycznym Miasta Gdaska).
    Czas : 1.06.2010r. godz. 11-12.15
    Cel : reportaż z minikonferencji "Biegnę dla Kacpra"
    Zarobek : flaszka (oczywiście przelewem na konto bankowe)
    Więcej informacji : tutaj oraz na PW


    Mam nadzieję że nie pogwałciłem regulaminu na tyle, aby ogłoszenie powisiało i aby ktoś się zgłosił.
    Proszę o kontakt na PW.

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety do Gdańska nie dojadę, ale gdyby okazało się że biegnie
    (jakimś cudem) przez Szczecin - daj znać, zrobię reportaż - ZA DARMO !!!
    Równi i równiejsi!

  3. #3

    Domyślnie

    no raczej aż tak daleko nie zabiegnie... ale jak by coś organizował w Szczecinie za rok, to odezwe się
    Gdańsk jest obstawiony... a teraz może by podciągnąć... ktoś z Rzeszowa by miał ochotę zrobić zdjęcia ? Na takich samych zasadach ?

  4. #4

    Domyślnie

    Na łamach tego wątku, chciałem bardzo gorąco podziękować użytkownikowi "marciing", za podjęcie się wyzwania.
    Zdjęcia które wykonał bardzo atrakcyjnie prezentują te wydażenie, tak więc mam nadzieję że nie obrazi się jak je tutaj pokaże.
    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    Zapraszam jeszcze raz serdecznie do wsparcia projektu : "Biegnę dla Kacpra"
    Wszelkie informacje na : www.kacperkowy-skwerek.pl

  5. #5

    Domyślnie

    zdjęcia jak zdjęcia fajnie że mogłem się dołożyć w tym szczytnym celu. Mam nadzieję że i w Rzeszowie znajdzie się ktoś kto pójdzie i zrobi parę fotek z tego przedsięwzięcia Jakby biegł jeszcze raz to możesz na mnie liczyć na tych samych zasadach - czyli za free
    Nikon FX

  6. #6

    Domyślnie

    Przy okazji polecam piękny film "Wszystko będzie dobrze" - tak mi się - nie do końca offtopowo nasunęło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •