Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: hiszpania

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie ?

    nic koledzy nie napiszą??
    FX

  3. #3

    Domyślnie

    No dobra to może ja coś napiszę
    1. Pomysł na 5 ale wykonanie na 4. Ogólnie podoba się szkoda tylko że miejscami są białe plamy.
    2. Nie podoba mi się ten cień na lewej ręce modelki. Całość może być
    3. Jest całkiem ok ale trochę za dużo dołu.
    No i to chyba na tyle ode mnie
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  4. #4

    Domyślnie

    Od strony technicznej sie nie wypowiem, ale jako odbiorca stwierdzam, że mało temperamentna ta Hiszpanka...
    Nikon D5000<>N 35/f 1.8<> N 18-105/f 3.5-5.6<> N 55-200/f 4-5.6 <> S 10-20

  5. #5

    Domyślnie

    jedynka...
    tylko jedynka...
    po co ta faktura...

    3 twarz zle
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #6

    Domyślnie

    jakoś kolory mi się gryza na tych fotkach...nie ma harmoni
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    jedynka spoko
    2 i 3 zabił pseudokros, zdjęcia umarły na kontrastach, spróbuj jeszcze raz obrobić i trochę pogrzebać na warstwach?
    U born unique don't die as a copy...

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar M@rian
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    229

    Domyślnie

    Ładna sesja 1 i 2 są OK jak dla mnie.
    Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600

  9. #9

    Domyślnie

    tylko 1. na pozostalych kolorki kuleja okrotnie

  10. #10

    Domyślnie

    jedynka tyż średnio. to BW jakieś nachalne. zbytnie
    dwójka - pokombinuj z kolorami, fajnie to może wyjść. proponowałbym nieco udynamicznić kadr,
    jak juz wspomniano za mało ruchu, za mało dynamiki... ale koncept in plus
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •