Szukaj
No dobra to może ja coś napiszę
1. Pomysł na 5 ale wykonanie na 4. Ogólnie podoba się szkoda tylko że miejscami są białe plamy.
2. Nie podoba mi się ten cień na lewej ręce modelki. Całość może być
3. Jest całkiem ok ale trochę za dużo dołu.
No i to chyba na tyle ode mnie![]()
Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...
Od strony technicznej sie nie wypowiem, ale jako odbiorca stwierdzam, że mało temperamentna ta Hiszpanka...
Nikon D5000<>N 35/f 1.8<> N 18-105/f 3.5-5.6<> N 55-200/f 4-5.6 <> S 10-20
jedynka...
tylko jedynka...
po co ta faktura...
3 twarz zle
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
jakoś kolory mi się gryza na tych fotkach...nie ma harmoni
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
jedynka spoko
2 i 3 zabił pseudokros, zdjęcia umarły na kontrastach, spróbuj jeszcze raz obrobić i trochę pogrzebać na warstwach?
U born unique don't die as a copy...
Ładna sesja 1 i 2 są OK jak dla mnie.
Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600
jedynka tyż średnio. to BW jakieś nachalne. zbytnie
dwójka - pokombinuj z kolorami, fajnie to może wyjść. proponowałbym nieco udynamicznić kadr,
jak juz wspomniano za mało ruchu, za mało dynamiki... ale koncept in plus![]()
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
Skontaktuj się z nami