Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie D3s + karta 16GB Pretec

    witam
    od kilku dni jestem posiadaczem karty, coś takiego:
    http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-...233-16gb.bhtml

    W moim d3s tylko i wyłącznie jak ta karta znajduje się w slocie numer 2 automatyczny podgląd zdjęcia pokazuje się po jakiś 5 sekundach. W momencie kiedy wyciągam kartę wszystko wraca do normy.
    Przy innych kartach problem się nie pojawia, używam sandisków extreme III 8 GB.

    ktoś coś może poradzić...
    z góry dziękuje za pomoc

    pozdrawiam
    pAjOnK

  2. #2

    Domyślnie

    bylo o tym na forum - trafiles na podrobke. Sam tez mialem ten problem, ale z karta 8GB. Tylko zwrot

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za informacje, pierwsza poszła do wymiany bo aparat pokazywał błędy, dopiero przy drugiej zauważyłem opisaną wcześniej usterkę.

    pozdrawiam
    pAjOnK

  4. #4

    Domyślnie

    Zwróć uwagę iż w tym samym Euro Lexar 8-ka kosztuje tyle samo. Wychodzi na to że jednak coś jest na rzeczy z solidnością marki. Ja tylko raz dałem ciała - kilka lat temu kupiłem kartę pqi. Stracie zapis zdjęć z bardzo waznej dl amnie imprezy na Sycylii. Od tego czasu nie używam niczego innego jak Lexary.

  5. #5

    Domyślnie

    Pretec i D3 to nieporozumienie. Mialem, oddałem. Ciągłe problemy.

  6. #6

    Domyślnie

    Auć, a ja nabyłem 3 dni temu Pretec 16GB co prawda do D300s, mam nadzieję, że tutaj lepiej dogadają się.
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    a co polecacie w takim razie do 3Ds'ki ??? bo muszę tego pretecka na coś wymienić, tylko nie wiem na co...
    z góry dziękuję za informacje i podpowiedzi

    pozdro
    pAjOnK

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pajonk Zobacz posta
    a co polecacie w takim razie do 3Ds'ki ??? bo muszę tego pretecka na coś wymienić, tylko nie wiem na co...
    z góry dziękuję za informacje i podpowiedzi

    pozdro
    A coś jest nie tak z Twoimi SanDiskami?
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  9. #9

    Domyślnie

    a nie lepiej wziąć dwie mniejsze?
    Takie jest moje skromne zdanie. Zawsze to mniejsze ryzyko utraty zdjęć a przy dwóch slotach w D3s masz i tak wielki zapas.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Pretec i D3 to nieporozumienie. Mialem, oddałem. Ciągłe problemy.
    Z D300 też kulała ta karta - jeśli to ta sama o której myśle.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •