Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Grudniowy Pułtusk

    Byłem dzisiaj w Pułtusku na krótkim spacerze. Do Waszej oceny parę zdjęć:

    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    1 bylaby wg super gdyby linia "sciana-chodnik" nie biegla centralnie przez srodek , a w 2 ucięta gora drzewka, ale miodzio. 4 moj faworyt . Bardzo lubię tego typu zdjęcia. Oczywiscie nie jestem specem od oceny wyrazam tylko swoje skromne zdanie. Pozdrawiam serdecznie

  3. #3

    Domyślnie

    1 świetna
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładne zdjęcia! Domyślam się co prawda inspiracji, ale sam mam podobne.

    Dwójka chyba najlepsza z całej serii, a gdyby tak delikatnie wyprostować dom (do poziomu słupka) byłoby chyba lepiej. Nawet czwórka, na pozór z wyjątkowo niefajnym tematem (rachityczne drzewko na tle mocno nieciekawej ściany) ma swój wyraz.

    Duży plus ode mnie!

  5. #5

    Domyślnie

    Mi najbardziej podoba się jedynka. Z tym, że widziałbym ją jako panoramę z obciętym brukiem.
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  6. #6

    Domyślnie

    A broń Panie Boże! Ten bruk to połowa klimatu tego zdjęcia.
    Jak dla mnie jedynka najlepiej oddaje atmosferę tego miasta.
    Pozdrawiam
    Rafał


  7. #7

    Domyślnie

    fajna obrobka , ja niestety takiej nie umiem a pultusk mam ale troche inaczej
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #8

    Domyślnie

    Ostatnie (4) to pewnie moja podstawowka na Konopnickiej za kolegiata. Bardzo was prosze wrzuccie jeszcze pare z Pułtuska. Spojrzenie na moje miasto tak zacnych gosci z zewnatrz bardzo mnie interesuje. Dla mnie najciekawsze jest to spod ratusza na ulice Rybitew (2) z widocznym wejsciem do "Okruszka" i na posterunek policji. Nietypowe po prostu zdjecie. Nie spotkalem dotad takiego kadru, a widzialem ich troche. Bramy i kamienice (1) od 2 do 14 roku zycia ogladalem z okien mojego mieszkania "dzian w dzian" jak mawiaja, pija i bija zony Kurpie. Co do sporu o bruk - on jest wazny i to bardzo, ale nie wyszedl ciekawie, a ciekawy w rzeczywistosci jest. Nie ucinalbym go mimo to. Zdarlem niejedne buty na nim i niejedno kolano i lokiec rozbilem. A wokol rynku (w dawnych czasach mialem kondyche) latalem z fajerka na drucie - znacie takie zabawy?
    Ratusz (3) - wieza wyszła troche plaskawo, nie wiem co jest powodem.
    Bardzo mily to dla mnie watek. Do tego sie okazuje, ze i mistrz ulicznego foto Niedzwiedz tu bywal i pstrykal.
    Ciekawe czy colednik widzial ten watek - pokazywal swoj rynek na forum cykany od powiedzmy wejscia do kolegiaty przy dzwonnicy.
    pzdr
    irek

  9. #9

    Domyślnie

    1 i ostatnie tez b.fajne
    ..
    www.facebook.com/vaydaimages
    www.vaydaimages.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •